• Senioři vystavují v Újezdském muzeu

Senioři vystavují v Újezdském muzeu

Přijďte se podívat na výstavu seniorských prací do Újezdského muzea, která je zde otevřena do 6.února 2019. Výstava je uspořádána z exponátů, kterými se senioři žijící v Újezdu nad Lesy prezentovali v 7. ročníku soutěže na téma „Jsem senior a žiji v Újezdu nad Lesy“.

Újezdské muzeum

K této výstavě proběhla ve středu 16. ledna 2019 v Újezdském muzeu vernisáž. Příjemným odpolednem, za hojné účasti veřejnosti, provázela paní MUDr. Zuzana Dastychová, zastupitelka MČ Praha 21. Vernisáž zahájila slovy paní místostarostka Ing. Kristýna Kopecká, která ocenila aktivitu, odvahu a činorodost vystavovatelů. Poté následovalo představení všech soutěžících, jejich prací a vyhodnocení soutěže. Byly vyhlášeny tři nejlepší práce. 1. místo získala paní Milena Uhrová za panenku Elišky Přemyslovny s malým Karlem IV.2. místo obsadil pan Vladimír Štěpánek za tepané obrázky s motivy Ladových kreseb a 3. místo získal pan Jan Vondráček za knihu Ženisté. Všechny exponáty si zaslouží obdiv a ocenění. Vážíme si všech seniorů, kteří se soutěže zúčastnili. Proto jsme, jako malé poděkování, obdarovali každého vystavovatele.

Následovalo samotné otevření expozice, volná prohlídka, občerstvení a přátelské diskuze.

Závěrem bychom chtěli poděkovat za realizaci instalace vystavovaných seniorských prací paní Vladimíře Juřenové a za organizaci a vytvoření příjemné atmosféry pracovnicím Odboru sociálních věcí a Komisi sociální politiky a zdravotnictví.

Újezdské muzeum je otevřeno každou středu od 13-17 hod.

Osoba odpovědná za aktuálnost informací: Lipanovičová Radka