Úvodní slovo - prosinec 2015

P21_prapor_zpravodaj.png

Vážení spoluobčané,

rok 2015 je téměř za námi a jeho konec byl v naší městské části velmi dynamický a plný změn.

V říjnu odstoupili ze své funkce oba místostarostové pí Jakob Čechová a p. Slezák, posléze byla vypovězena koaliční smlouva a v listopadu byli zastupiteli odvoláni zbylí tři členové Rady MČ, včetně starosty, p. Zdeňka Růžičky. Takže byť uplynulý rok byl bohatý na společenské události a přinesl do naší MČ mnohé investice, konec roku nám zamotal hlavy.

Klíč k vyřešení zdánlivě neřešitelných úkolů spočívá velmi často v mezilidských vztazích, komunikaci, ochotě se dohodnout či najít společný kompromis. Úspěch je potom nezřídka založen na hledání toho lepšího v nás, zejména v oblasti aktivit, směřovaných ku prospěchu takových společenství, jakými je i naše městská část.

Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za celoroční práci všem našim úředníkům, dále aktivním občanům, kteří pracují ve svém volném čase v komisích Rady MČ, pedagogům za trpělivost s našimi dětmi, újezdským spolkům za jejich dobrovolnickou činnost a Vám všem za to, že utváříte duši Újezda. Jsem si jistá, že Újezd nad Lesy je stále místem, kde stojí za to žít.

Přeji Vám krásné prožití Vánoc s Vašimi blízkými, mnoho splněných přání a úspěšný vstup do roku 2016. Naší městské části ze srdce přeji, aby do roku 2016 vstoupila s novým stabilním vedením a směřovala ku prosperitě a klidu.

Ing. Šárka Zátková, pověřená výkonem funkce starostky