Slovo starosty - leden 2019

Milí sousedé,

Milan Starosta - MČ Praha 21.png

Velmi mě v tomto ohledu potěšila vaše účast na rozsvěcení vánočního stromu, spojená se sbírkou pro Světlušku, kde se podařilo, a to především díky vám, vybrat 21100 korun. Rád bych zde ještě jednou poděkoval všem, kteří se na akci podíleli. Podobné akce mají u nás v Újezdě rozhodně své místo a jednoznačnou podporu vedení městské části.

S radostí pozoruji, že máme u nás stále více Újezďáků, kteří se neschovávají za klávesnice a místo jistě pohodlné kritiky čehokoliv se snaží pro nás všechny připravovat různé akce a setkání. Pokusíme se o maximální možnou podporu v jejich konání. Je to cíl nejen můj, ale i celého vedení radnice, aby se nám zde společně dobře žilo a každý z vás byl hrdý, stejně jako jsem já, že je Újezďák.

Máme před sebou nový rok a s ním i mnohé výzvy. Na sklonku minulého roku jsme získali účelovou investiční dotaci na rozvoj sportovní infrastruktury. Brzy bychom vám tak rádi představili projekt jejího využití. V Újezdě díky tomu vzniknou další sportoviště, která nám zde dlouhodobě chybí. Pokusíme se i nadále využívat v maximální možné míře investičních příležitostí a pro ně připravovat různorodé projekty, které budou reflektovat i požadavky vás, občanů. Osobně jsem přesvědčen, že zapojení široké veřejnosti do vizí rozvoje našeho Újezda je nejen splněním slibu, který jsme vám dali, ale i samozřejmou součástí správně fungující komunální politiky. Jsme vaši zastupitelé a na vašem názoru nám záleží.

Dovolte mi tedy, milí sousedé, touto cestou vám popřát jménem svým i jménem vedení úřadu městské části hodně zdraví, které je naprosto klíčové pro kvalitní a spokojený život a mnoho úspěchů ve vašem soukromém a profesním životě.

Krásný nový rok 2019

Váš starosta Milan Samec