• První adventní neděli jsme společně rozsvítili Újezd!

První adventní neděli jsme společně rozsvítili Újezd!

Pojďte se s námi ještě zpětně ohlédnout za první adventní nedělí. Městská část si připravila program, který vyvrcholil rozsvícením vánočního osvětlení.

IMG_3951.JPEG

V parku před školou byl první adventní neděli snad celý Újezd a atmosféra byla neskutečná. Svařené víno teklo proudem, pod domácími dobrotami se prohýbaly stoly, užili jsme si krásnou vánoční hudbu nejen od našich Soviček, podpořili jsme nadační fond Světluška neuvěřitelnou celkovou částkou 118 146.- Kč a absolutně nás nadchli Fire lovers! Ti se svou dynamickou ohnivou show oslovili snad každého diváka. Nechyběla dražba krásných obrazů, která byla chvílemi opravdu dramatická. Nakonec se z nových obrazů radují tři šťastlivci a celý výtěžek jde také na Světlušku. Před 18. hodinou všichni netrpělivě očekávali, jak bude vypadat letošní Újezdské osvětlení. A určitě se shodneme, že předčilo všechna očekávání. Rozsvítili jsme celý park a přidali speciální světelný 3D prvek ve tvaru sovy. O tom, jak krásné a symbolické to bylo, se můžete přesvědčit v naší fotoreportáži v galerii. Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kteří se na této krásné akci spojené s charitou podíleli. Všem kolegům z úřadu, Masarykově základní škole a jejím učitelům,  žákům a jejich rodinám, našim dobrovolným hasičům, vystupujícím, dárcům, i těm, na které jsme zapomněli. Děkujeme, jste úžasní a my jsme hrdí, že Újezd umí podpořit dobrou věc! Přejeme vám krásný a klidný adventní čas, milí Újezďáci.

Osoba odpovědná za aktuálnost informací: Zátková Šárka