• Rada jmenovala nového ředitele Masarykovy základní školy

Rada jmenovala nového ředitele Masarykovy základní školy

Vážení občané,

rada městské části jmenovala 15.6.2021 na základě doporučení konkurzní komise nového ředitele Masarykovy základní školy v Újezdě nad Lesy Mgr. Libora Skalu.

Nový ředitel sice není pro mnohé újezdské občany neznámým, přesto bychom vám rádi Mgr. Skalu v krátkosti představili. Jeho vizi dalšího rozvoje naší základní školy si můžete přečíst na našem webu zde.

Libor Skala studoval na Gymnáziu Františka Palackého v Neratovicích, odkud pochází. Poté vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor dějepis a pedagogika. Vzdělání si dále prohluboval například na Ostravské univerzitě studiem geografie nebo v současné době studiem výchovného poradenství na Univerzitě Karlově. Po studiích učil Libor Skala na několika gymnáziích, Sunny Canadian School nebo na základní škole v Suchdole, až přišel v roce 2017 jako učitel dějepisu a zeměpisu a zástupce ředitele pro mimoškolní činnost na Masarykovu základní školu do Újezda. Na naší škole se také věnoval mnoha projektům.

Libor Skala by si přál, aby naše újezdská škola byla přívětivou otevřenou školou, kde se budou dobře cítit učitelé i děti.

Koníčky nového ředitele jsou hlavně výlety s dětmi, sport, hudba nebo dobrý film.

A víte, jaké je motto Libora Skaly? „Je lepší naučit než učit.“

Přejeme novému panu řediteli mnoho úspěchů v ředitelské funkci a aby se mu povedlo naplnit jeho cíle a vize, se kterými do konkurzu šel.

Skala.jpg

Osoba odpovědná za aktuálnost informací: