Potřebuji řešit Nejčastěji hledáte logo

Potřebuji řešit

Aktualita

Rozsvícení vánočního stromu

Vážení občané,

naše městská část Praha 21 spolu s Masarykovou základní školou, SDH Újezd nad Lesy a spolkem Krajina pro život pro vás měla na první adventní neděli připravenou krásnou vánoční akci s bohatým programem.

S ohledem na aktuální vládní opatření, a především vaše zdraví jsme bohužel byli nuceni tuto událost značně omezit. Upravili jsme tedy program tak, abyste o rozsvícení vánočního stromu nepřišli. Věříme, že připravená možnost sledovat rozsvícení vánočního stromu také online vás potěšila. Újezdské vánoční osvětlení rozsvítili v 17 hodin společně úvodním slovem starosta Milan Samec a ředitelka nadačního fondu Světluška Gabriela Drastichová.

Nevzdali jsme dobré věci, a tak jste mohli při procházce parkem přispět do Nadačního fondu ČRo Světluška, za což vám velmi děkujeme. Letos jste přispěli na Světlušku rekordních 45 tisíc korun. Mnozí z vás si jako upomínku na letošní první advent odnesli také krásnou vánoční fotografii nebo výrobek žáků naší školy.

V neposlední řadě děkujeme všem, kteří se na přípravě a organizaci podíleli.

Přejme si, aby příští rok byl již rokem, kdy se společně setkáme v hojném počtu při rozsvícení vánočního stromu před budovou Masarykovy základní školy bez všech omezení, nařízení a užijeme si tak výjimečné chvíle vánoční pohody.

advent_11.JPEG

Osoba odpovědná za aktuálnost informací: Zátková Šárka
Published

Přihlášení / Můj účet

Můžete se přihlásit prostřednictvím sociálních sítí.

Kontakt

Úřad městské části Praha 21

Staroklánovická 260
190 16, Praha 9
tel.: +420 281 012 911
fax.: +420 281 971 531
el. podatelna: podatelna@praha21.cz
ID datové schránky: bz3bbxj
IČ: 00240923

Úřední hodiny

PO: 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:30
ÚT: Není úřední den
ST: 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:30
ČT: Není úřední den
PÁ: 8:00 - 12:00

Matrika v případě svatby omezený provoz