• Psí park byl slavnostně otevřen pro veřejnost

Psí park byl slavnostně otevřen pro veřejnost

Ve čtvrtek 23. června pan starosta Milan Samec s panem místostarostou Zdeňkem Růžičkou a tvůrcem parku Ondřejem Turkem slavnostně přestřihli pásku Psího parku! Hřiště pro vaše čtyřnohé miláčky je první etapou revitalizace území v lokalitě mezi ulicemi Svojšická, Hulická a Sulovická. Celá oblast byla těžko prostupná, zarostlá a mnohé její části byly černou skládkou plnou odpadků. Park jsme museli vyčistit a zeleň zkultivovat. Následně jsme realizovali páteřní mlatové cesty a hlavně agility psí hřiště.

Újezdské psí hřiště je poměrně unikátní, protože se jedná o lesní hřiště s dřevěnými prvky, které respektují ráz celé lokality. Takových psích hřišť, umístěných ve stínu vzrostlých stromů, v ČR mnoho nenajdete. Součástí je i oplocení, aby vám pejsci neutíkali.

Rádi bychom poděkovali všem kolegům z úřadu za realizaci 1. etapy a hlavnímu městu Praze za finanční podporu. Také si velmi ceníme toho, že naše pozvání na slavnostní otevření přijal ředitel Magistrátu pan Martin Kubelka a zástupci okolních městských částí, pan starosta Martan, pan místostarosta Vich, paní starostka Starčevičová, pan místostarosta Mužík a pan starosta Plocek.

Doufáme, že máte z projektu stejnou radost jako my a budete si park se svými pejsky užívat.

Osoba odpovědná za aktuálnost informací: