Ohlédnutí za akcí Winefood

Dne 30. září 2023 se konala v Čentické ulici a na přilehlém multifunkčním sportovišti výjimečná událost - první ročník akce WINEFOOD. Od 10:00 do 20:00 hodin měli návštěvníci možnost nechat se unést lahodným spojením vína, chutného jídla, skvělé společnosti a také si užít hudební produkci skupiny Dixieland.

Celý den byl věnován pochoutkám a delikatesám z různých koutů světa. Vína z Moravy, Itálie, Německa a dalších regionů, burčák, drinky a také tři vyhlášené pivovary. Pro milovníky dezertů byly připraveny sladké pochoutky a na grilu se připravovaly chutné pokrmy spolu s unikátními street food specialitami. A pro ty, kteří upřednostňují osvěžující nápoje, byly k dispozici oblíbené limonády a další nápoje.

Pro děti byl bohatý program, kdy si mohly nechat namalovat na obličej různé motivy, vytvořit něco v dílničkách či se svézt na ručně poháněném kolotoči.

Kromě vynikajícího jídla a pití byl připraven bohatý program, který zahrnoval různé soutěže pro dospělé a hudební vystoupení. Slepá degustace a (Ne)vinná výzva přinesly zábavu a soutěživost. Hudební vystoupení od String Ladies pak dodalo akci další vrstvu atmosféry a zábavy.

(Ne)vinná štafeta představovala vyvrcholení soutěživého ducha akce. Trojice soutěžících se utkala ve štafetě, kdy se soutěžící, ale i diváci hodně pobavili a nasmáli.

Celá událost byla zakončena ve 20:00 a povedlo se jak počasí, tak účast, a chtěli bychom tímto všem návštěvníkům poděkovat, že byli součástí. Tato událost jistě zanechala v paměti všech nezapomenutelné zážitky a chuť na další podobné akce v budoucnosti.

Osoba odpovědná za aktuálnost informací: Boháčová Veronika