• Přijďte s námi oslavit 90 let od založení naší školy!

Přijďte s námi oslavit 90 let od založení naší školy!

Srdečně zveme všechny občany Újezda nad Lesy na oslavy 90. výročí založení naší základní školy, která se uskuteční v sobotu, 14. září 2024. Čeká na Vás bohatý program plný zábavy, vzpomínek, sportu a hudby. Přijďte si s námi užít tento jedinečný den!

Věděli jste, že:

• 1. května 1934 byl položen základní kámen naší základní školy a již 9. září 1934 byla stavba školy dokončena?
  • Do školy v prvním roce chodilo pouhých 173 žáků?

Ve spolupráci s Masarykovou základní školou jsme pro Vás připravili program, který věříme, že Vás nenechá sedět doma, ale přidáte se v tento slavnostní den k nám. Centrem dění se stanou obě budovy základní školy a přilehlého multifunkčního hřiště v Čentické ulici. Škola otevře své dveře návštěvníkům, kteří si budou chtít projít třídy a zavzpomínat. Žáci již před prázdninami vyráběli výrobky, které budou k zakoupení na jarmarku před budovou 1. i 2. stupně. S Klubem českých turistů můžete vyrazit na pochod za loupežníkem Drholcem nebo se Školním sportovním klubem do lesa na orientační běh. Na podiu na multifunkčním hřišti se vystřídá nejedna velká hvězda, ať už začínající či léta zářící.

Těšit se můžete na:

• školní akademii včetně vystoupení dětského sboru Sovičky či školní kapely
  • exhibice Kangsim Dojang vás také nenechá v klidu
  • bránici Vám určitě polechtá vystoupení slavného trapnomága Richarda Nedvěda
  • večer pak rozskáčeme Újezd!! Čeká na vás vystoupení rapperů Orion a Indy a pomyslnou tečku za celým dnem udělá slavná slovenská dvojice Kali & Peter Pann. Večerní program je zpoplatněn symbolickou částkou 90 Kč! Přijďte se s námi bavit, vzpomínat a oslavit významné výročí naší školy. Těšíme se na Vás!

Koncert Oriona a Kaliho: Vstupenky v prodeji!

V rámci oslav 90 let naší školy se uskuteční večerní koncerty Orion a Indy / Kali & Peter Pann! Vstupenky na tento koncert, který je zpoplatněný, můžete zakoupit již nyní na podatelně našeho Městského úřadu ve Staroklánovické 260 a v naší knihovně na Staroújezdské 2300. Vstupenky se prodávají pouze v předprodeji. Prodej na místě již nebude možný. Cena za jeden lístek je symbolických 90 Kč. Pokud preferujete pohodlný nákup z domova, máte možnost zakoupit vstupenky online na https://www.smsticket.cz/vstupenky/46265-koncert-v-ramci-90-let-skoly-multifunkcni-sportoviste-praha.

Přijďte s námi oslavit 90 let od založení naší školy!

90let-7990x4500-1.jpg

P21_prapor_aktuality.png