Zprávy z rady

Informace ze zasedání Rady - leden 2022

Během ledna se radní sešli dvakrát a projednali následující body.

Zdravotní středisko Rohožník

Velmi důležitým bodem bylo projednání oprav ve zdravotním středisku Rohožník. Radní schválili zadání poptávkového řízení na projektovou dokumentaci k provádění stavby a výkon inženýrské činnosti vnitřních rozvodů zdravotního střediska. Pokračujeme tak v postupných opravách.

Oprava v MŠ Sedmikráska

Navazujeme na každoroční opravy školek. Letos by během prázdnin měla být opravena elektroinstalace v MŠ Sedmikráska. Proto radní schválili zadávací dokumentaci na poptávkové řízení na tuto opravu.

Revitalizace sídliště Rohožník Radní vzali na vědomí výstup I. fáze plnění akce „Koncepční rozvaha revitalizace veřejných prostranství sídliště Rohožník“. Zároveň vás chceme pozvat na setkání o budoucnosti sídliště Rohožník dne 22. 2. – viz. pozvánka na str. 6.

Park Zbyslavská

Pokračujeme dalšími úpravami v parku Zbyslavská, proto jsme schválili realizaci dalších mlatových cest v parku. Další fáze budou postupně navazovat.

Nové přístřešky zastávek MHD Radní schválili záměr na umístění nových autobusových přístřešků. Dočká se jich nejen zastávka MHD Blatov anebo Rohožnická, ale rádi bychom, aby modernější přístřešky měly všechny zastávky, kde je to možné.

Životní prostředí

Radní schválili návrh komise životního prostředí na jednorázovou službu štěpkování pro občany městské části. V dubnu tak budete mít možnost využít této služby. O všem vás budeme informovat v březnovém čísle ÚZ a na webových stránkách.

Dobrovolní hasiči

Novým velitelem SDH městské části Praha 21 byl jmenován Miroslav Jasiowka.

Kristýna Kopecká,

místostarostka

Zprávy z Rady.png

Osoba odpovědná za aktuálnost informací: